Kolejny groźny wypadek

W sobotę 21 lipca 2018 roku około godz. 16:15 na drodze wojewódzkiej nr 241 pomiędzy Chrząstowem a Kosowem doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na prostym odcinku drogi w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych marki fiata punto z audi A6. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochody dachowały w przydrożnych rowach. Poszkodowane zostały trzy osoby. Kierująca samochodem audi i 4 letnie dziecko, które zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Bydgoszczy. Kierujący samochodem fiat punto, 18 latek został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp OSP Kosowo i OSP Nakło nad Notecią, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, Droga była zablokowana przez kilka godzin. 
Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu kurier-nakielski.pl