Kolejny duży pożar

Dzisiaj, 12 lipca 2018 roku około godz. 7:15 na stanowisko kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku garażowo-magazynowego znajdującym się przy ul. Olszewskiej w Nakle nad Notecią. Spaleniu uległo wnętrze pomieszczenia wulkanizatorni z urządzeniami, pomieszczenie magazynowe z ciągnikami, kosiarkami i jednośladami oraz spłonął cały dach o konstrukcji drewnianej. Dzięki działaniom zabezpieczającym, ogień nie przeniósł się na budynek sklepowo-magazynowy. Okoliczności i przyczyny pożaru wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. W działaniach gaśniczych uczestniczyły cztery zastępy z JRG 1 w Nakle nad Notecią tj: GCBA, GBA, SH i SLOp, SH z JRG nr 2 w Szubinie oraz  GCBA OSP Jadwiżyn, GBA OSP Sadki, GBA OSP Potulice, GBA OSP Ślesin, GCBA OSP Cukrownia Nakło, GBA OSP Paterek oraz nasz zastęp GBA. 

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu kurier-nakielski.pl