Eliminacje gminne OTWP

W dniu 21.10.2017 w naszej remizie odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą jednostkę reprezentowało 6 członków młodzieżowej drużyny pożarniczej. Pierwszym etapem był test pisemny składający się z 20 pytań. Następnie najlepsi dostali się do finału eliminacji gminnych który polegał na odpowiedzeniu na 3 pytania otwarte. Zawodnicy byli podzieleni na 3 grupy wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Łącznie w eliminacjach wystartowało 51 osób. 

grupa I – szkoły podstawowe
1 m. Julia Sudoł
2 m. Błażej Dankowski –
3 m. Gracjan Górski 
4 m. Julia Skilska
grupa II – gimnazja
1 m. Łukasz Urbański 
2 m. Szymon Nowak 
3 m. Julia Musiał 
4 m. Sebastian Nowicki 
5 m. Kinga Pelka 
grupa III – szkoły ponadgimnazjalne
1 m. Mateusz Kulesza 
2 m. Adrian Megger 
3 m. Klaudia Mrozowska 
4 m. Miłosz Płaczek
5 m. Piotr Zakrzewski